دوشنبه , ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
خانه / گوشت بوقلمون / فروش مستقیم گوشت بوقلمون در بازار

فروش مستقیم گوشت بوقلمون در بازار

گوشت بوقلمون سرشار از خواص مختلف برای بدن است و مصرف آن هر روز در سراسر کشور در حال افزایش است. فروش مستقیم گوشت بوقلمون در بازار بسیار مورد توجه است.

گوشت بوقلمون به شکل های مختلفی به فروش میرسد که در جلو تر به آن ها اشاره میکنیم و به طور کلی تولید کنندگان تلاش میکنند تا بهترین محصول را بل مناسب ترین قیمت و راحت ترین را ها بدست مشتریان برسانند.گوشت بوقلمون باید در شرایط خاص پرورش داده شود.

بازار عرضه گوشت بوقلمون از کشتار گاه

گوشت بوقلمون تازه از راه های مختلف در بازار توزیع میشود. گوشت بوقلمون تازه از کشتار گاه ها وارد بازار میشود و بعد از بررسی و کنترل کامل محصول به فروش میرسد. نمایندگی ها وظیفه دارند که گوشت بوقلمون را کاملا کنترل کنند تا اسیب دیده یا فاسد نباشد.

گوشت بوقلمون در مراکز خاصی پرورش داده میشود و بعد از اینکه به وزن مناسب برای کشتار رسید، کشته شده و وارد بازار میشود فروش مستقیم گوشت بوقلمون direct sale turkey meatدر انواع مختلف انجام میشود. بعد از بررسی های انجام شده این محصول در شرایط ایده آل نگه داری میشود تا بدست مشتریان و خریداران برسد.

چنانچه این نظارت ها و کنترل ها دچار مشکل باشد باعث نارضایتی مشتریان و کاهش فروش و تولید محصول میشود. گوشت تولید شده در ایران کیفیت بالایی دارد و حتی برای صادرات نیز بسیار مناسب است

بازار عرضه گوشت بوقلمون از کشتار گاه

توزیع گوشت بوقلمون تازه

بعد از خرید و فروش مستقیم گوشت بوقلمون direct sale turkey meat از مراکز پرورش این محصول مرحله ی مهم توزیع این محصول به تمام نقاط سراسر کشور است.

گوشت بوقلمون از شهر هایی که این محصول را به میزان بیشتری تولید میکنند به شهر هایی که با کمبود این محصول مواحه هستند ارسال میشود. نمایندگی ها تمام تلاش خود را میکنند که محصول با بهترین شرایط و امکانات در تمام شهر ها و نقاط توزیع شود تا امکان خرید مستقیم گوشت بوقلمون برای همه وجود داشته باشد. در این مرحله باید توجه داشت که سرعت بالا تاثیر زیادی در کیفیت محصول دارد. هرچه حمل و نقل و انتقال محصول سریع تر انجام شود و محصول زود تر به دست خریداران و مصرف کنندگان برسد برای آن بهتر است.

به همین دلیل عموم مردم و مسئولین به دنبال بهترین و سریع ترین راه ها برای انتقال و خرید گوشت بوقلمون تازه هستند.

توزیع گوشت بوقلمون تازه

فروش مستقیم گوشت بوقلمون

فروش گوشت بوقلمون در شهر های مختلف به صورت های مختلفی امکان پذیر است. فروش مستقیم گوشت بوقلمونdirect sale turkey meat بسیار مورد توجه قرار دارذ زیرا قیمت گوشت بوقلمون در این گووه خرید مناسب تر و به صرفه تر است. در خرید مستقیم گوشت بوقلمون مشتریان میتوانند این محصول را بدون واسطه به راحتی تهیه کنند و به مصرف برسانند. البته کسانی که توانایی خرید این محصول به صورت مستقیم را ندارند میتوانند آن را از مراکز موجود در سطح شهر و به کمک واسطه ها خریداری کنند.

در هر گونه خرید و تهیه این محصول باید توجه داشت که تمام نکات بهداشتی و استاندارد ها تا زنان کشتار و ورود آن به بازار رعایت شده باشد و توسط مراکز کنترل کننده مثل وزارت بهداشت تایید شده باشد. تولید کنندگان تلاش میکنند تا با رعایت تمام این موارد بهترین محصول را به دست شما برسانند.

فروش مستقیم گوشت بوقلمون

قیمت گوشت بوقلمون تازه

قیمت گوشت بوقلمون تازه به موارد زیادی بستگی دارد. مثلا هزینه هایی که برای رشد و پرورش بوقلمون میشود روی قیمت نهایی آن تاثیر گذار است. فروش مستقیم گوشت بوقلمون direct sale turkey meat با قیمتی انجام میشود که با توجه به همین موارد تنظیم میشود. یکی دیگر از موارد موثر در قیمت، هزینه های حمل و نفل و جا به جایی محصول تا زمان رسیدن آن به مقصد است. گوشت بوقلمون در این مدت باید در شرایط ایده آلی نگه داری شود تا اسیبی به ان نرسد. مثلا این محصول حتما باید در بازه ی دمایی خاصی باشد تا میکروب ها و باکتری ها اجازه ی ورود و فعالیت در این محصول را نداشته باشند.

تمام موارد گفته شده و بسیاری موارد دیگر روی فروش مستقیم گوشت بوقلمون با قیمت مناسب تاثیر گذار هستند. با توجه به ویژگی هایی که برای گوشت بوقلمون گفته شد قیمت آن باید به گونه ای باشد که خرید برای همه امکان پذیر باشد.
جهت خريد و فروش گوشت بوقلمون ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سامان حاجی جعفری
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09122137341
شماره فکس: 02189772869
پست الکترونيکی: bughalamoon@gmail.com

همچنین ببینید

قیمت ران بوقلمون تازه

قیمت عمده ران بوقلمون تازه

گوشت بوقلمون یکی از انواع گوشت سفید است که امروزه به میزان نسبتا بالا تری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *